11 listopada – „Dzień dla Niepodległej”

przez | 6 listopada 2013

Harcerki, Harcerze oraz Zuchenki i Zuchy !!!

11 listopada nasz Szczep organizuje dla wszystkich mieszkańców Gminy Łomianki „Dzień dla Niepodległej”. Zaproście rodziny, znajomych, koleżanki i kolegów. Im nas więcej tym lepiej.

Szczegóły „Dnia dla Niepodległej”poniżej.

Drużyny Starszoharcerskie „Alek” i „Parasol” spotykają się w niedzielę 10 listopada o godzinie 15:00 na Ogródku Jordanowskim ul. Partyzantów/Akacjowa w Dąbrowie Leśnej i tam nocują. Każdy zabiera ze sobą śpiwór, menażkę, niezbędnik, chleb, pasztecik w puszcze lub ser żółty w plasterkach oraz ubranie luźne (będziemy stawiać namioty i przygotowywać teren) i pełne umundurowanie na 11 listopada. Oczywiście harcerze, którzy obstawiają trasę rowerową – mają także rower 😉

Drużyny „Zośka” i „Rudy” spotykają się 11 listopada o godzinie 8:00 na terenie Ogródka Jordanowskiego ul. Partyzantów/Akacjowa w Dąbrowie Leśnej. Przychodzimy w pełnym umundurowaniu.

Gromady Zuchowe „Leśne Ludki” i „Ogniki” spotykają się 11 listopada o godzinie 11:00 na terenie Ogródka Jordanowskiego ul. Partyzantów/Akacjowa w Dąbrowie Leśnej. Przychodzimy w pełnym umundurowaniu.

Jak zwykle liczymy na Was – obecność wszystkich obowiązkowa 😉

Czuwaj !!!