Biała Niedziela i Święto Drużyn „Alek” i „Rudy”

przez | 26 marca 2014

 W najbliższą niedzielę tj. 30 marca 2014 r. jest Biała Niedziela i Święto 462 DH „Rudy” z Dziekanowa Leśnego oraz 462 DSH „Alek” z Łomianek !!!

1. Biała Niedziela:

W niedzielę 30 marca w godzinach 10:00 – 14:00 władze Łomianek zorganizowały „Białą Niedzielę” dla mieszkańców. Nasz Szczep bierze w tej akcji czynny udział. Dla rodzin mieszkańców przygotowaliśmy grę rodzinną „Zostań sanitariuszem doskonałym”. Zapraszamy wszystkie Harcerki i Harcerzy, aby przyszli, pomogli i zdobyli sprawność Sanitariuszka/Sanitariusz. Obowiązuje pełne umundurowanie !!!

Harcerki i Harcerze wyjeżdżający na Pielgrzymkę do Włoch – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!! (zwolnieni są tylko Ci, którzy pomagali przy przeprowadzce). Spotykamy się o godzinie 9:00 , Dom Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12A.

2. Święto 462 DH „Rudy” i „Alek”

Po zakończeniu „Białej Niedzieli” wyruszamy spod Domu Kultury na Powązki, aby oddać hołd bohaterom naszych drużyn – Janowi Bytnarowi ps. Rudy oraz Maciejowi Aleksemu Dawidowskiemu ps. Alek. Zapraszamy wszystkie Harcerki i Harcerzy naszego Szczepu do udziału w tej szczególnej uroczystości.

Dla Harcerek i Harcerzy z 462 DH „Rudy”, „Alek” i „Parasol” OBECNOŚĆ JEST OBOWIĄZKOWA !!! Obowiązuje pełne umundurowanie !!!

Uczcijcie pamięć tych, których imię nosi Wasza drużyna.

W drodze powrotnej odwiedzimy McDonald’s – nie zapomnijcie wziąć kieszonkowego od Rodziców. Planowany powrót około godziny 17:30 do Domu Kultury w Łomiankach.

Czuwaj !!!