Co zabieramy na kurs zastępowych i jak tam dojechać !!!

przez | 22 kwietnia 2012

Wykaz rzeczy na Kurs Zastępowych – Stara Dąbrowa 27 – 30 kwiecień 2012r.

Legitymacja szkolna !!! ( proszę oddać drużynowemu w dniu przyjazdu )
Plecak
Śpiwór
Jasiek lub mała poduszka
Kurtka Drużyny ( wraz z polarem )
Koszulki z krótkim rękawem
Dres bądź inne ubranie sportowe
Bielizna osobista
Skarpety
Krótkie spodenki/spódnica
Długie spodnie
Buty typu pionierki, glany, desanty – czarne
Obuwie sportowe – adidasy bądź trampki
Ręcznik
Przybory do mycia ( najlepiej w miękkiej kosmetyczce bądź innym przyborniku )
Latarka ( najlepiej tzw. czołowa ) oraz zapasowe baterie
Śpiewnik Szczepu
Finka ( nóż harcerski )
i oczywiście pełne umundurowanie harcerskie , łącznie z tzw. galówką – czarne getry z dwoma ZŁOTYMI paskami, spódnica (chłopców galówka nie dotyczy).

JAK DOJECHAĆ DO STAREJ DĄBROWY

Od świateł na drodze krajowej nr 7 , ostatnich w Łomiankach ( tych na wysokości Kiełpina i drogi do Dziekanowa Leśnego ) . Wyłączamy GPS-y. Drogą nr 7 w kierunku Gdańska jedziemy 13,5 kilometra. Po przejechaniu tej odległości skręcamy w prawo w drogę numer 579 w kierunku na Błonie. Mijamy miejscowości : Kazuń Bielany, Kazuń Polski, Cybulice Duże i Małe oraz Sowia Wola Folwarczna. Po przejechaniu 9,3 km jest drogowskaz w prawo na Starą Dąbrowę. Tam skręcamy. Mijamy miejscowość Dąbrówka i wjeżdżamy do Starej Dąbrowy. Po przejechaniu ( licząc od skrętu z drogi nr 579 ) 3,6 km skręcamy w prawo ( za przystankiem PKS a przed Krzyżem po prawej stronie ). Po przejechaniu 100 metrów skręcamy w prawo w bramę Ośrodka. Jesteśmy na miejscu, teraz można włączyć GPS-y.

Przypominamy, że do Starej Dąbrowy uczestnicy Kursu Zastępowych przyjeżdżają indywidualnie ( swoim transportem ) 27 kwietnia 2012r w godzinach 16:00 – 17:00. Wracają również samodzielnie w dniu 30 kwietnia 2012r. Uczestników można w tym dniu odbierać w godzinach 16:00 – 17:00.

Czuwaj!!!