Obóz 2012

Obóz harcerski i Kolonia Zuchowa – HAL 2012 – najświeższe wieści 😉 😉 😉

Wielkimi krokami zbliża się lato. Jak to w lecie bywa również Obóz Harcerski i Kolonia Zuchowa organizowane przez Szczep 462 DHiGZ w Łomiankach. Mam nadzieję, że wcześniejsze podanie informacji o tych wyjazdach pozwoli Państwu na zaplanowanie wakacji w taki sposób, aby harcerze i zuchy mogły na te imprezy pojechać. Wszak obóz i kolonia są podsumowaniem całorocznej pracy w drużynach i gromadach, o integracji nie wspomnę – każdy harcerz i zuch powinien na niego jechać.

W tej zakładce, systematycznie w miarę ich potwierdzania będą zamieszczane wszelkie istotne informacje na temat HAL 2012

Lokalizacja:

Stanica Zdbice Hufca ZHP Warszawa Ursus w Zdbicach, gmina Wałcz, województwo zachodniopomorskie, nad jeziorem Zdbiczno.

Terminy:

Pakowanie samochodu ze sprzętem : 30 czerwca 2012r
Wyjazd kwaterki : 01 lipca 2012r – jadą na nią tylko starsi, wcześniej poinformowani harcerze.

Obóz harcerski – od 05 lipca 2012r do 29 lipca 2012r

Kolonia zuchowa – od 14 lipca 2012r do 29 lipca 2012r.

Zakwaterowanie i wyżywienie:

Namioty typu 10 wysoka . Cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Koszt:

Obóz harcerski : 1350 zł
Kolonia zuchowa : 950 zł

Istnieje możliwość otrzymania Faktury VAT. W tym celu do dnia 01 czerwca 2012r ( najlepiej podpiętą do karty uczestnika ) muszę od Państwa otrzymać kartkę zawierającą : imię i nazwisko rodzica, adres wraz z kodem pocztowym, NIP – rodzica ( bez Nip-u nie mogę wystawić faktury ). Faktury będą do odbioru w dniu wyjazdu obozu – dla rodziców harcerzy, w dniu wyjazdu kolonii zuchowej – dla zuchów.

Terminy wpłat:

Do 15 marca 2012r – zaliczka bezzwrotna w kwocie 200 zł/uczestnik. Wpłacana tylko na konto szczepu ( podane na stronie szczepu www.szczep462.pl w zakładce Konto Szczepu ). Przy wpłatach proszę podać ( to bardzo ważne ) tylko: imię i nazwisko dziecka/zaliczka obóz ( w przypadku zuchów – zaliczka kolonia )
Do 10 czerwca 2012r – wpłata pozostałej kwoty, wpłacana tylko na konto szczepu. Przy wpłatach konieczne: imię i nazwisko dziecka/obóz ( zuchy – kolonia).
Termin wydawania i zwrotu kart uczestnika na obóz i kolonię:

Karty będą wydawane przez Drużynowych od 01 kwietnia 2012r. Proszę o ich zwrot najpóźniej do 01 czerwca 2012r. Przed zwrotem proszę o dokładne sprawdzenie, czy są one w pełni wypełnione ze wszystkimi podpisami itp. – unikniemy w ten sposób wielu nieporozumień.

Obrzędowość:

W tym roku bawimy się w Indian. Każdy harcerz, harcerka, zuch i zuchenka musi mieć strój obrzędowy. Zanim zaczniecie przygotowywać stroje poczekajcie, aż będą ustalone nazwy zastępów obozowych.

HOUK !!!