Składki członkowskie za 2013 rok

przez | 12 stycznia 2013

Składki członkowskie za 2013 rok

Przynależność do Drużyny i Gromady w ZHP wiąże się z obowiązkiem opłacania składek harcerskich. Każdy zuch, harcerz i instruktor, aby pozostawać na liście członków ZHP, musi mieć opłacone składki członkowskie.

Prosimy Państwa o uregulowanie do dnia 20 stycznia 2013r składek członkowskich za swoje latorośle za rok kalendarzowy 2013. Do końca stycznia 2013r Szczep 462 DHiGZ z Łomianek musi odprowadzić je do jednostki nadrzędnej, czyli Chorągwi Stołecznej ZHP.  Inaczej wg odpowiedniej instrukcji Szczep i działające w nim Gromady i Drużyny mogą zostać rozwiązane. Tego byśmy raczej nie chcieli.

Przypominamy, że zgodnie z informacją zamieszczoną w Deklaracji wstąpienia do Drużyn bądź Gromad Szczepu 462 DHiGZ składki członkowskie  płacimy tylko na konto szczepu ( jego numer znajduje się na stronie szczepu ) za cały rok kalendarzowy ( 12 miesięcy x deklarowaną przez Państwa składkę członkowską ). W tytule przelewu podajemy tylko imię i nazwisko dziecka/drużynę bądź gromadę do której należy/ składki 2013r. W przypadku dziecka np. z 462 GZ „Ogniki” przykładowa całość tytułu wpłaty powinna brzmieć następująco : Jan Kowalski/Ogniki/Składki 2013r .

Co finansujemy ze składek?
Ubezpieczenie NW
Materiały programowe (wszystko co potrzebne jest do prowadzenia zbiórek)
Funkcjonowanie szczepu (art. biurowe)

Czuwaj !!!